„Warsztaty stylu” – Szkolenie wizerunkowe

4.8/5

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn. – Arystoteles”

0 %
Dofinansowanie do 95%
0
Cena BEZ dofinansowania ​
0
Maksymalna liczba osób
0 H
Liczba godzin szkolenia

Cel biznesowy

Kształtowanie rozwoju osobistego w kierunku autoprezentacji;

– Uwiarygodnienie pozycji firmy na rynku poprzez poprawny
wygląd zewnętrzny oraz aparycję;

– Wzmocnienie wizerunku firmy;

– Pierwsze wrażenie mamy szanse zrobić tylko raz;

– Wzrost samooceny, poczucia własnej wartości;

– Zdobycie wiedzy z zakresu savoir vivre;

 

Cel edukacyjny

– Uwiarygodnienie pozycji firmy na rynku poprzez poprawny
wygląd zewnętrzny oraz aparycję;

– Wizerunek kluczem do sukcesu;

– Wzmocnienie wizerunku firmy;

– Zdobycie wiedzy z zakresu savoir vivre;

 

 

Efekty uczenia się

Efekem usługi jest znajomość wpływu wizerunku na budowę marki osobistej oraz wzrost sprzedaży oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy.

 

 

1. Sylwetka a stylizacja.

– Analiza typu urody oraz nauka zasad stosowania w stylizacji;

– Analiza typu sylwetki oraz nauka zasad stosowania w stylizacji;

 

2. Styl, osobowość za zadany nadrzędne.

– Analiza stylu;

– Zasady DRESS CODE

– Zasady savoir vivre;

– Must have, czyli podstawy damskiej garderoby;

 

3. Wizerunek kluczem do sukcesu;

– Dobór odpowiedniej garderoby do sylwetki oraz sposobu wykonywanej pracy;

– Dobór stylizacji do indywidualnych potrzeb zgodnie z zasadami stylu;

 

4. Nauka wizażu i pielęgnacji skóry.

– Omówienie ogólnych zasad pielęgnacji i demakijażu;

– Akcesoria i kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu;

– Typu skóry i kształty twarzy;

– Praktyczna a nauka makijażu krok po kroku;

Szkolenie odbywać się będzie na platformie ZOOM

Do odbycia szkolenia niezbędny będzie dostęp do Internetu oraz urządzenie techniczne pozwalające na prowadzenie wideo rozmowy. 

 

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE: – Procesor 2-rdzeniowy 2GHz lub lepszy (zalecany 4-rdzeniowy) – 2GB pamięci RAM (zalecane 4GB) – System operacyjny Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja) – Przeglądarka internetowa Google Chrome (zalecana), Mozilla Firefox lub Safari (zaktualizowane do najnowszej wersji) – Stałe łącze internetowe o prędkości 1,5 Mbps (zalecane 2,5 Mbps z obrazem w jakości HD) – Kamera, mikrofon i głośniki lub słuchawki (aplikacja ZOOM współpracuje z wszystkimi wbudowanymi w laptopy kamerami) Nie jest wymagana instalacja płatnego oprogramowania ani umiejętności informatyczne, aby dołączyć szkolenia. Dołączenie następuje poprzez kliknięcie w indywidualny link wysłany mailem do uczestnika przed szkoleniem oraz wpisanie imienia i nazwiska oraz adresu email w oknie.

 

Marta Waluk

 

Prowadzenie firmy od 2013 roku o profilu specjalizującym się w branży mody, urody, edukacji. Współpraca z mediami oraz firmami z branży mody. Współpraca z Klientem indywidualnym oraz firmami od 2013 roku.

wyższe

 

Prowadzenie szkoleń z w/w branży od 2013 roku. Świadczenie usług z zakresu prowadzenie warsztatów oraz szkoleń od momentu powstania firmy zgodnie z profilem działalności.

 

Uczestnik szkoleń organizowanych przez Maritime Consulting Poland

 może liczyć na refundację poniesionych kosztów, nawet do 95% ceny szkolenia – co to oznacza? Czy każdy uczestnik może liczyć na podobne wsparcie? Jak je uzyskać?

 

 

Odpowiedź na te pytania jest dość prosta – z refundacji kosztów szkolenia może skorzystać niemal każda osoba oraz przedsiębiorstwo z sektora Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (w skrócie – MŚP). Fundusze przeznaczone na ten cel pochodzą ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, podległej Ministrowi Rozwoju – a jednym z głównych źródeł finansowania jest Europejski Fundusz Społeczny.

 

Przedsiębiorstwo pragnące skorzystać z refundacji musi należeć do sektora MMŚP. Kwestię tę reguluje ustawa z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo Przedsiębiorców:

 

Mikroprzedsiębiorcaprzedsiębiorca, który w co najmniej jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych spełniał łącznie następujące warunki:

a) zatrudniał średniorocznie mniej niż 10 pracowników;

b) osiągnął roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 2 milionów euro, lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 2 milionów euro;

 

Mały przedsiębiorcaprzedsiębiorca, który w co najmniej jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych spełniał łącznie następujące warunki:

a) zatrudniał średniorocznie mniej niż 50 pracowników;

b) osiągnął roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 10 milionów euro, lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 10 milionów euro – i który nie jest mikroprzedsiębiorcą;

 

Średni przedsiębiorca – przedsiębiorca, który w co najmniej jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych spełniał łącznie następujące warunki:

a) zatrudniał średniorocznie mniej niż 250 pracowników;

b) osiągnął roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 50 milionów euro, lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 43 milionów euro – i który nie jest mikroprzedsiębiorcą ani małym przedsiębiorcą;

 

OK, moje przedsiębiorstwo należy do sektora MŚP, chcę skierować pracowników na szkolenie z refundacją – jak wygląda ten proces?

 

Uzyskanie refundacji rozpoczyna się od wybrania interesującego Cię szkolenia z systemu Bazy Usług Rozwojowych oraz wysłania wniosku do Operatora Programu, właściwego dla danego województwa. Dla przykładu – jeśli Twoja firma zarejestrowana jest w województwie zachodniopomorskim, Operatorem może być Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Polska Fundacja Przedsiębiorczości lub Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A..

 

 

I… to w zasadzie wszystko!

 

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy Ci w poprawnym wypełnieniu wniosku!

 

 

+48 575 565 500

 

+48 603 101 595

 

 

SPRAWNIE * BEZPIECZNIE * BEZ STRESU